چین فایبر گلاس پارچه سازنده

شرکت Unionfull® چین عرضه کننده محصولات عایق حرارتی | مواد حرارتی - پارچه سیلیکا بالا - فیبر شیشه ای عایق حرارتی

تور کارخانه

Unionfull (Insulation) Group Ltd. کارخانه

گرفتن فایبر گلاس پارچه & مواد عایق حرارتی اکنون!

برای درخواست نقل قول اینجا کلیک نمایید

ملاحظات طراحی برای انتخاب پارچه شیشه

پنج متغیر طراحی اساسی وجود دارد که باید هنگام انتخاب پارچه برای استفاده صنعتی در نظر بگیرید:

ضخامت

پارچه های شیشه ای در ضخامت های مختلف از 0.0010 ~ "تا 0.060 ~" در دسترس هستند.

وزن

محدوده وزن از کمتر از 1 اونس در هر حیاط مربع تا بیش از 50 اونس در هر حیاط مربع شروع می شود.

اندازه نخ

اندازه نخ وزن و ضخامت پارچه را تعیین می کند.برای کاربردهای خاص ، یک نخ می تواند نسبت به دیگری انتخاب شود تا از ویژگی های عملکرد فیزیکی و فنی پارچه بهره مند شود.

ساخت و ساز

این با تعداد نخهای تاب (جهت ماشین) و نخ های پر (جهت دستگاه متقابل) در هر اینچ پارچه و با الگوی بافت تعیین می شود.

تمام کردن

اکثر کاربردهای صنعتی مستلزم استفاده از پارچه با مواد پوشش دهنده است.برای سازگاری با پوششهای رزینی ، غالباً از مواد ارگانیک یا پس از درمان روی پارچه استفاده می شود

Unionfull (Insulation) Group Ltd. خط تولید کارخانه 0ساخت و ساز نخ

چرخاندن / چرخاندن

این فرآیند برای کنترل استحکام ، قطر ، وزن و انعطاف پذیری نخ است. رشته ها به یک مشخصات از پیش تعیین شده پیچ خورده و رشته های پیچ خورده سپس ترکیب می شوند یا برای ایجاد تعادل از یکدیگر جلوگیری می کنند و از استرس در نخ جلوگیری می کنند که ممکن است باعث مشکلات پردازش شود.بسیاری از پارچه های شیشه همانطور که از تولید کنندگان نخ دریافت می شود ، از نخ های تک بافته می شوند.

تاب خوردن

تاب خوردگی ، که در نقاشی نشان داده شده است ، اساساً ریختن نخ ها به ترتیب موازی است.تعداد مشخصی از نخ ها در هر اینچ از یک ناف کشیده شده و روی یک تیر تاب پیچیده می شود.سپس چندین تیر "مقطعی" با هم ترکیب می شوند تا تعداد مشخصی از نخ ها را در هر اینچ مورد نیاز در مشخصات پارچه فراهم کنند.

ترکیبی از تیرهای مقطعی در طی فرایند برش ایجاد می شود تا تیرچه ای را به شکل تار یا تار ایجاد کنید.کل این سیستم رشته های موازی بر روی یک تیر آویز پیچیده می شود تا به "تار" یا سیستم طولی نخ های پارچه تبدیل شود.

بریدن

زمانی که از نخ غیر پیچ خورده استفاده می شود از برش استفاده می شود.اندازه تار را برای تسهیل در کارگیری و ایجاد محافظت در طی فرآیند بافندگی روی نخ ها می زنند.این عملیات شامل (1) اندازه نخ های تار تک فایبرگلاس با فرمولاسیون شیمیایی کاملاً مرکب ، (2) خشک کردن نخ ها و (3) پیچاندن تعداد انتهای مورد نظر در تیرآهن از طریق ترکیب تیرهای مقطعی است.

Unionfull (Insulation) Group Ltd. خط تولید کارخانه 1

 

.Unionfull (Insulation) Group Ltd. خط تولید کارخانه 2

ورود

 

عملیات ورود ، نخ تار را برای بافندگی آماده می کند. در این فرآیند ، نخ های تار از پرتو بافندگی از طریق چشم های سر به مهارهای مناسب نخ می شوند تا به الگوی مورد نظر در پارچه برسند.نخ تاب را از طریق نی کشیده می شود تا تعداد نخ تاب را تعیین کند. از نی نیز برای قرار دادن نخ های پر کننده در موقعیت مناسب استفاده می شود.

 

 

 

 

Unionfull (Insulation) Group Ltd. خط تولید کارخانه 3بافندگی

بافت شامل این است که یک سری نخهای پر کننده را با یک سری نخ های تار در زاویه راست قرار دهید.نخ های پر کننده توسط یک جت هوا ، راپیر یا شاتل وارد می شوند که نخ ها را از یک طرف تار به طرف دیگر عبور می دهد و دو سیستم نخ "تار" و "پر کردن" را در یک طرح بافت از قبل تنظیم شده بهم می پیوندد.

به پایان رساندن

عوامل اتصال در حین اتمام روی پارچه اعمال می شوند. عوامل اتصال یا اتمام ، برای ایجاد چسبندگی مطلوب بین پارچه تقویت کننده و ماتریس پلیمر عمل می کنند.پارچه های بالستیک ممکن است در مرحله اتمام تحت درمان شستشو و دفع آب قرار گیرند.

Unionfull (Insulation) Group Ltd. خط تولید کارخانه 4

اطلاعات تماس